Velká dobrodružství pro vás aktuálně připravují:

Milí VELDO příznivci,

Velká dobrodružství připravují celoročně pohádkové lesy plné princezen, vodníků, čertů, postav z pohádek H.Ch. Andersena i Julese Verna. Chcete-li, abychom dorazili i k vám, neváhejte nás kontaktovat na veldo@veldo.cz. V tuto chvíli plánujem akce na rok 2024. Těšíme se a přejeme krásné dny, týdny, měsíce i roky! :)

Vzhledem ke změně legislativních podmínek pro uchovávání Vašich osobních dat bychom Vás rádi upozornili, že v rámci našich akcí probíhá fotografická dokumentace. Výběr z fotek budeme v rámci informování o naší činnosti uveřejňovat na našich webových stránkách. V případě Vašeho nesouhlasu se zveřejněním nás kontaktujte na veldo@veldo.cz.

 

Plánované akce 2024:

30.8. Zámek Červený Hrádek - Klasické české pohádky - 13-17:00

https://mapy.cz/s/nezajecaho

31.8. Mníšek (Fojtka) - Klasické české pohádky - 13-17:00

https://mapy.cz/s/lobokavuve

2.9. Praha 13 - Cesta kolem světa - 12-17:00 

8.12. Klatovy - Po stopách sněhové královny - 13-16:00

Většina našich Pohádkových lesů se koná o víkendu, povinná registrace bude spuštěna vždy od pondělí, vždy 5 dní před akcí (někdy se podaří i dřív :) na našich webových stránkách.  Přijít však můžete kdykoliv, jen budete možná chvilku čekat, protože k pohádkovým bytostem pouštíme skupinky po cca 8 dětech s rodiči, aby si v klidu bez mačkání užily úkoly. Někdy nás samozřejmě překvapí stovky neregistrovaných účastníků - i tak se snažíme všechny pustit, ale je to pak nepříjemné pro všechny zúčastněné :( ....fronty, strkanice, herci nemají šanci si  s dětmi povídat...Registrace nám pomáhají tomu všemu předcházet. Naprosto výjmčně se stane, že registrací je tolik, že prostě nemůžeme neregistrované pouštět - JE TO TÉMĚŘ VŽDY U AKCÍ ZDRAMA. Pokud se tak stane, vždy to hlásíme na webu  a FB Velká dobrodružství či www.veldo.cz nejpozději do 7 hodiny ranní v den konání akce. Určitě se vždy podívejte, ať pak nejste zklamaní, že  vás nepustíme. Hlavně nám nevolejte, zda se uvolnilo místečko. Neuvolnilo, protože počítáme i s náhradníky. Pak neděláme nic jiného, než zvedáme telefony a odmítáme vás, což není příjemné ani pro jednu ze stran.

O všech novinkách či změnách se můžete dočíst právě zde nebo denně na našem facebooku Velká dobrodružství https://www.facebook.com/velka.dobrodruzstvi/

Často se nás ptáte k čemu slouží registrace. Prosím, nevnímejte ji jako otravnou byrokracii. Slouží k tomu, abyste všichnu nepřišli ve 13 a v 15 hodin, nemačkali se na stanovištích a zbylý čas nebyl  na trase nikdo. My přesně vidíme, kolik lidí se kdy registruje, a pokud jich je už moc, čas zavřeme a vám je pak nabídnut další nejbližší volný čas. Přijít můžete, kdy chcete, ale my se snažíme vás jen navigovat do časů, kdy to bude pro vás příjemnější.  Regulace počtů účastníku jsou kvůlu covidu-19 nezbytné.

Navíc - pokud se hned na startu tvoří fronty, registrovaní uživatelé mají vždy přednost. Nikdo nekontroluje, zda přijdete o 20 minut dříve či později, také máme děti a víme, jak těžké je strefit správný čas. Takže se registrace nebojte a využijte hlavně její kladné stránky :) bude vás to stát pár sekund.

Poslední návštěvníky pouštíme na trasu nejpozději 60 minut před koncem akce (tzn. když  je akce 13-17, pouštíme do 16:00). Naprosto prioritní jsou pro nás ale časy posledních registrací. Velmi často se poslední návštěvníci registrují na 15:30 a stánek a první stanoviště začínáme tedy  balit již před 16 hodinou. Registrujte se tedy, ať pak nejste nahněvaní, že vás později už na trať nepustíme.

Děkujeme za pochopení!

Pokud Vás bude cokoliv zajímat, určitě nám napište na veldo@veldo.cz.

Těšíme se na Vás, ale hlavně na Vaše děti! 

Za VELDO přeje kouzelný podzim i zimu, jaro i léto vedoucí královna zlobivých a zakletých  pohádkových bytostí    

Lucie Nachtigallová

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Copyright 2012 - 2024 Velká Dobrodružství Všechna práva vyhrazena Všeobecné obchodní podmínky